cern projects
Home
INFORMATION
MEMBERS
GALERY
Contact
Bilime Yolculuk
MEET TH
E TEAM
Meet the Team
Ayşenur ÖZDEMİR Proje Koordinatörü Kurucu Eğitim Sorumlusu - e-Twinning Eğitimler Düzenleme Sorumlusu BOLU İZZET BAYSAL ANADOLU LİSESİ FİZİK ÖĞRETMENİ BOLU BİLİM VE SANAT MERKEZİ'nde Görevli iken proje başlatılmış fakat Çalışmalar İBAL'de Devam Edecektir. TURKİYE
Balazs Kecskemeti Ballysillan Primary School Belfast, Kurucu Büyük Britanya
Serkan AYDOĞDU e-twinning Eğitimler sorumlusu FATMAHANIM İLKOKULU Pamukova, Türkiye
Bircan Keleş e-twinning Eğitimler sorumlusu Hürriyet İlkokulu Akdeniz/ Mersin, Türkiye
MAHMUT KÜÇÜKOĞLU e-twinning Eğitimler sorumlusu Hürriyet ilkokulu Akdeniz Mersin TURKEY Akdeniz - Mersin, Türkiye
BURHANETTİN ESEN e-twinning Eğitimler sorumlusu Hürriyet İlkokulu Akdeniz/ Mersin, Türkiye
Leyla Ayverdi Etkin Katılımlı Daimi Üye Balıkesir Bilim ve Sanat Merkezi BALIKESİR, Türkiye
Murat Şener Etkin Katılımlı Daimi Üye BURSA SINAV FEN LİSESİ Bursa/ NİLÜFER, Türkiye
Dejan Kreculj Osnovna škola "Jovan Jovanović Zmaj" Kovin, Sırbistan
Gabriela Chruścińska I Liceum Ogolnoksztalcace PlaceRadomsko, Polonya
JOSE ANTONIO ARAQUE GUERRERO COLEGIO CRISTO REY Madrid, İspanya
ADAM PENICAUD Lycée Maurice UTRILLO STAINS, Fransa
Lupasteanu Adeluta Scoala Gimnaziala Nr. 10, Rm. Valcea Rm. Valcea, Romanya
Maria Rosa Di Marco Istituto d'Istruzione Superiore "E. Medi" Leonforte (EN), İtalya
Sanja Bulat OŠ"Branislav Nušić" Beograd, Sırbistan
uğurcan bolat kızıkhamurkesen ortaokulu Şehitkamil/Gaziantep, Türkiye
Fatma Gül Arslan Yörük KILIÇALİPAŞA ORTAOKULU BEŞİKTAŞ/İSTANBUL, Türkiye
SENA KILINÇ gazi ortaokulu Mut / Mersin, Türkiye
Yunus Emre AVCU Etkin Katılımlı Daimi Üye Balıkesir Art and Science Center, Balıkesir Türkiye
Caterina Prencipe IISS "G.T. Giordani" Monte Sant'Angelo (FG), İtalya
İlhan TÜRKOĞLU Elmadağ Yasar Dogu Ortaokulu ANKARA /ELMADAĞ, Türkiye
İnanç Feridun ÇANCI ATATÜRK BİLİM VE SANAT MERKEZİ YALOVA, Türkiye
Canan Bozkuş Kızılcı Ataköy Anadolu Lisesi Bakırköy, Türkiye
Gülsevin KÜPÇÜ LÜLEBURGAZ LİSESİ Lüleburgaz, Türkiye
Erkan ÜSTÜN Remide-Yılmaz Atabek Lisesi Niğde, Türkiye
Canan Aklan Özel Florya Koleji İstanbul / Bakırköy, Türkiye
FİGEN OĞUZMERT Şanlıurfa Bilim ve Sanat Merkezi Haliliye, Türkiye
Nülüfer DEMİR CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSES Onikişubat, Türkiye
Reyhan Ergun Altınkaya Anadolu Lisesi BAFRA, Türkiye
Cemile ÇANKAYA KURE DURSUN FAKIH ORTAOKULU Söğüt, Türkiye
Nurcan Akşit Selçuk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi FATİH, Türkiye
Murat TEKECİ bahçelievler anadolu lisesi BAHÇELİEVLER, Türkiy
dilek yıldırım ÇİĞLİ MEHPARE YAĞCI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ İZMİR-ÇİĞLİ, Türkiye
Sibel DUYMAZ Adana Anadolu Lisesi, Çukurova/ADANA Türkiye
Emre BEYTAŞ Naciye Mehmet Gençten Ortaokulu Şahinbey, Türkiye
Yasemin Turker Özel AKANT Ortaokulu Muratpaşa, Türkiye
SELMA ERGE Mehmet Baydar Anadolu Lisesi AVCILAR / İSTANBUL, Türkiye
DERYA TOPCUOĞLU cizre imkb fen lisesi cizre, Türkiye
Yonca Özgül Şenel izzet baysal anadolu lisesi Bolu Merkez, Türkiye
Vildan Akyol Yusuf Kemalettin Perin Fen Lisesi ergama, Türkiye
Uğur Karataş Fenerbahçe Anadolu Lisesi Kadıköy, Türkiye
AKBULAK BORSA İSTANBUL YATILILI BÖLGE ORTAOKULU AKBULAK BİST YBO Muradiye /VAN
Pelin BAĞDU SÖYLER ATATÜRK ORTAOKULU KONAK/İZMİR
Öznur SAK BOLU BİLİM VE SANAT MERKEZİ
Zeynep ULAŞ YENİŞEHİR İLKOKULU MERSİN
Mehtap ARSLAN Fizik Öğretmeni Bozüyük Kumral Abdal Anadolu Lisesi Bilecik
Dalida Dikici Fizik-Matematik Öğretmeni Özel Esayan Ermeni Lisesi İstanbul
Ali Osman Erol Fizik Öğretmeni Beyoğlu Anadolu Lisesi İstanbul
Sevinç Erdem Fen Bilimleri Öğretmeni Cumhuriyet Ortaokulu Merkez Iğdır
Yester ÖZMERİNOĞLU Özel Getronagan Ermeni Anadolu Lisesi fizik Öğretmeni İstanbul
Zeynep ZENGİN Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu Küçükçekmece/ İSTANBUL
Önder DEMİRBİLEK MEF OKULLARI FİZİK ÖĞRETMENİ İSTANBUL
Zeki TEKELİ FİZİK ÖĞRETMENİ ANKARA FEN LİSESİ ÇANKAYA ANKARA
Home
INFORMATION
MEMBERS
GALERY
Contact
Bilime Yolculuk